13.kolo SUCHÉ A - BRAŇANY ODLOŽENO NA 8.5. 14:00 hod

11.kolo HROB B - SUCHÉ A 1:1 (1:1)

25. 11. 2012

10.kolo SUCHÉ A - SK DUBÍ 7:2 (2:0)

23. 10. 2012

V posledním domácím utkání v podzimní části jsme přivítali SK Dubí.Chtěli jsme se rozloučit s domácími fanoušky vítězstvím a od prvních minut se nám to dařilo.Už z prvního útoku skončil míč po hlavičce Urbana na tyči.Celý první poločas jsme měli převahu,kterou se nám nedařilo zúžitkovat ke vstřelení většího počtu branek.Skóre

Celý příspěvek | Rubrika: A tým 12 - 13 | Komentářů: 0

9.kolo HROBČICE A - SUCHÉ A 2:3 (1:1)

13. 10. 2012

Tentokrát jsme zajížděli na horkou půdu do Hrobčic,kde se nám v posledních utkáních moc nedařilo.Dmácí zatím hrají na chvostu tabulky a chtěli s námi bodovat.Prvních dvacet minut jsme měli několik velmi dobrých příležitostí ke vstřelení vedoucí branky.Už ve 3.min šel sám Janota na branku,ale neproměnil,pak jsme vyslali několik střel,které

8.kolo SUCHÉ A - OSEK B 2:2 (0:1)

7. 10. 2012

V domácím utkání jsme přivítali rezervu Oseka.Po bodovém zisku v Měrunicích jsme chtěli v domácím utkání potvrdit přivezené body.Utkání začalo z obou stran opatrně ale postupem času se hosté čím dál více dostávali před naší branku.Nám se nedařilo, hra byla bez nasazení a byla znatelně cítit neúčast zkušeného Králíka,který dokáže podržet míč a být nebezpečný pro hostující branku.Hosté otevřeli skóre ve 30.min,

Celý příspěvek | Rubrika: A tým 12 - 13 | Fotografie: 7.Suché A - Osek B | Komentářů: 0

7.kolo MĚRUNICE - SUCHÉ A 2:5 (0:1)

29. 9. 2012

K venkovnímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Měrunic,kde se nám dlouhodobě nedařílo.Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned od prvních minut zaměstnávali domácí obranu.Ve 12.min se dostal Klázr ve vápně do kontaktu s obráncem,který ho fauloval.Nařízenou penaltu sám proměnil - 0:1.Další šanci v

6.kolo SUCHÉ A - OHNÍČ B 6:2 (1:0)

22. 9. 2012

Druhé domácí utkání v řadě jsme přivítali rezervu Ohníče a hned od prvních minut jsme dostali hosty pod tlak.V první minutě po rohovém kopu nepřesně zakončil Hennebichler nad.Ve 4.min šel sám na branku hostí Doležálek,ale netrefil.Až v 5.min se pěkně trefil z hranice velkého vápna Králík křižnou střelou k tyči - 1:0.Dále se

Celý příspěvek | Rubrika: A tým 12 - 13 | Fotografie: 5.Suché A - Ohníč B | Komentářů: 0

5.kolo SUCHÉ A - OLDŘICHOV B 4:2 (1:1)

15. 9. 2012

V prvním domácím dvojutkání jsme přivítali rezervu Oldřichova.Do utkání jsme vstoupili aktivně a od prvních minut ohrožovali hostující branku.Skóre jsme otevřeli v 16.min,kdy se prosadil pohotovou střelou k tyči Janota - 1:0.Hosté nás v 19.min varovali střelou do břevna,aby o minutu později využili zaváhání obrany na hranici

4.kolo MODLANY B - SUCHÉ A 3:5 (1:3)

8. 9. 2012

Další utkání nás čekalo derby v Modlanech.První minuty byli domácí aktivnější a měli několik náznaků příléžitostí.My jsme využívali rychlosti Doležálka a podnikali rychlé protiútoky.První branka utkání padla po úniku Doležálka,který našel zpětnou

3.kolo SUCHÉ A - ZABRUŠANY 2:3 (1:1)

1. 9. 2012

První utkání sezóny na domácí jsme půdě přivítali hráče Zabrušan.Hned v 1.min se dostal do vyložené šance Klázr,bohužel minul.Celý první poločas se hrálo bojovně, někdy až na hranici únosnosti.Obě mužstva si vypracovala několik dobrých