7.kolo  29.9.2012  14:00hod   rozh.: Klobása M.

Měrunice - Suché A  2:5 (0:1)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Hennebichler,Antoš – Kúrka,Svoboda R.,Miko(31.Remuta),Porstein – Klázr,Králík(11.Janota,71.Svoboda J.)

branky: 12.Klázr,58.a 70.Porstein,83.Hennebichler,88.Kúrka

ž.k.:Klázr,Janota,Porstein

K venkovnímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Měrunic,kde se nám dlouhodobě nedařílo.Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned od prvních minut zaměstnávali domácí obranu.Ve 12.min se dostal Klázr ve vápně do kontaktu s obráncem,který ho fauloval.Nařízenou penaltu sám proměnil - 0:1.Další šanci v 17.min už nedokázal využít.V 18.min odstoupil pro zranění dvorní nahrávač a zakončovatel Králík.Dál jsme měli převahu,kterou se nám nepodařilo využít.  Domácí se dostávali do šancí jen sporadicky a to při standartních situacích.Druhou půli jsme chtěli rychle rozhodnout vstřelením dalších branek.Až v 58.min chyboval domácí obránce,přišel o míč,kterého se zmocnil Porstein a využil toho k samo- statnému úniku,který zakončil pěknou střelou,která se odrazila od tyče do branky - 0:2.V 65.min jsme nepohlídali domácí,kteří střelou z vápna snížili na rozdíl branky a vrátili se do zápasu - 1:2.Naštěstí jsme pokračovali v aktivní hře a hned v 70.min byl faulován ve vápně Kúrka a druhý pokutový kop proměnil Porstein - 1:3.Domácí se snažili,ale žádnou vážnější příležitost si už nevypracovali.Další branky jsme přidali v 83.min kdy svoje sólo proměnil Hennebichler střelou k tyči - 1:4 a v 88.min po české uličce za obranu s přehledem zakončil Kurka - 1:5.V 90.min jsme se už viděli pod sprchou a nechali domácím více prostoru,čeho využili a lehce se dostali před našeho golmana,kde jsme faulovali.Nařízený pokutový kop domácí proměnili a upravili na konečných - 2:5.