21.kolo SK DUBÍ - SUCHÉ A 2:1 (1:1)

21. 5. 2013

20.kolo SUCHÉ A - HROBČICE A 4:1 (1:0)

18. 5. 2013

V dalším domácím utkání jsme přivítali A tým Hrobčic,který na jaře ještě neprohrál.Po vysoké prohře venku jsme chtěli opět naplno bodovat.Na to,že soupeř přijel jen v deseti,tak nám byl vyrovnaným protivníkem.Vedení jsme se ujali ve 24.min

19.kolo OSEK B - SUCHÉ A 5:0 (3:0)

12. 5. 2013

Toto utkání nám vůbec nevyšlo.Bylo nás akorát jedenáct,z toho ještě dva hráči hráli se sebezapřením.Utkání se prakticky rozhodlo během prvních pěti minut,kdy domácí vstřelili dvě branky.Nejprve ve 2.min

12.kolo SUCHÉ A - BRAŇANY 2:4

8. 5. 2013

18.kolo SUCHÉ A - MĚRUNICE 14:1 (5:0)

4. 5. 2013

Po porážce z minulého utkání jsme chtěli z nova naplno bodovat.Tým Měrunice byl o proti podzimu pozměněn,ve které zbyli jen tři hráči.Od prvních minut jsme dostali hosty pod tlak a bylo otázkou času,kdy padne první.Skóre utkání otevřel střelou z vápna Svoboda R.- 1:0.

17.kolo OHNÍČ B - SUCHÉ A 3:0 (2:0)

28. 4. 2013

K druhému utkání venku v řadě jsme zajížděli na půdu Ohníče.Domácí vstoipili do utkání lépe a už ve 23.min vedli 2:0.Nejprve jsme v 7.min nedokázali uhlídat hostujícího hráče ve vápně a nabídnutý centr z levé strany proměnil hlavou - 1:0.

16.kolo OLDŘICHOV B - SUCHÉ A 5:7 (5:0)

22. 4. 2013

K dalšímu těžkému utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Oldřichova.Domácí začali aktivně a začali nás přehrávat uprostřed hřiště,protože jsme špatně obsazovali.Rychlou kombinací a pasy za obranu ohrožovali naší branku.

15.kolo SUCHÉ A - MODLANY B 6:2 (4:0)

15. 4. 2013

V prvním jarním kole na domácím hřišti nás čekalo místní derby s Modlany B.První celek tabulky po vysoké výhře v předchozím kole v Oldřichově,přijel posílen o několik hráčů a s cílem odvést tři body.Prvních patnáct minut měli hosté značnou převahu a jen díky  nepřesné koncovce byl stav  0:0.I když jsme byli pod mírným tlakem,tak se nám dařili

14.kolo ZABRUŠANY - SUCHÉ A 1:1 (1:0)