15.kolo  13.4.2013  16:30 hod   rozh.:Mašek,Orgoš

Suché A - Modlany B 6:2 (4:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Vlk,Remuta  – Kurka(46.Ptáčník),Svoboda R.,Urban,Klázr – Králík,Sýhora

branky: 3x Králík,2x Klázr,1x Remuta

ž.k.:Klázr

V prvním jarním kole na domácím hřišti nás čekalo místní derby s Modlany B.První celek tabulky po vysoké výhře v předchozím kole v Oldřichově,přijel posílen o několik hráčů a s cílem odvést tři body.Prvních patnáct minut měli hosté značnou převahu a jen díky  nepřesné koncovce byl stav  0:0.I když jsme byli pod mírným tlakem,tak se nám dařili rychlé protiútoky.První dvě branky zařídil Králík,když na 1:0 přeloboval vyběhnutého brankáře ze 30m.Na 2:0 přidal po úniku a přehození brankáře,který mu šel pod nohy.Hosté se snažili,ale nám se dařilo zakončovat útoky.Na 3:0 zvyšoval pěknými nůžkami po rohovém kopu Klázr.Poločasový výsledek 4:0 stanovil Králík z nařízeného pokutového kopu.

Druhý poločas začali hosté opět náporem a po několika nevyužitých příležitostech se jim nakonec podařilo skóravat po střele z poza šestnáctky 4:1.Hosté měli dál mírnou převahu a byli stále nebezpeční.Začali více otvírat obranu a my jsme toho začali využívat k rychlým protiútokům.Po jednom z nich a závaru před brankou se hlavičkou prosadil Remuta - 5:1.Ta to branka hosty zmrazila a hra se vyrovnala.Na 6:1 zvyšoval z nařízeného druhého pokutového kopu v zápase po šlapáku na našeho útočníka Klázr.V 90min se hostům podařilo ještě upravit výsledek na konečných 6:2.