Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRÉNINK V SUCHÉ

ČTVRTEK OD 17:30h

 

----------------

1.Kolo ročníku 2019/2020

Sobota 24.8.2019 od 17:30hod.

FK RTYNĚ - SOKOL SUCHÉ 10:2 (6:1)

branky:Barák,Zedínek

--------------------------------

2.Kolo ročníku 2019/2020

Sobota 31.8.2019 od 10:50hod.

PROBOŠTOV B - SOKOL SUCHÉ 3:2 (1:1)

branky:Dolejší,Polcar

---------------------------------

3.Kolo ročníku 2019/2020

Sobota 7.9.2019 od 17:00hod.

SOKOL SUCHÉ - FK SOBĚCHLEBY

1:3 (0:1)

branky:Polcar

---------------------------------

4.Kolo ročníku 2019/2020

Sobota 14.9.2019 od 16:00hod.

NOVOSEDLICE - SOKOL SUCHÉ

1:1 (6:3)

branky:Rigo pk.,Draboň,Zeleňka

---------------------------------

5.Kolo ročníku 2019/2020

Sobota 21.9.2019 od 10:30hod.

SOKOL SUCHÉ - HVĚZDA TRNOVANY

---------------------------------

 

V sekci AKTUALITY 

najdete

rozlosování na ročník 2019/2020

-------------------------------

 

 

Tabulka po 4.kole

18. 9. 2019

Tabulky soutěže

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Slovan Sobědruhy 4 4 0 0 14:1 12 0 0
2 FK Rtyně 4 4 0 0 21:8 11 1 0
3 FK Novosedlice 4 3 0 1 17:8 10 0 1
4 Proboštov B 4 3 0 1 8:6 9 0 0
5 Baník Modlany B 4 2 0 2 17:10 6 0 0
6 FK Soběchleby 4 2 0 2 8:7 6 0 0
7 FK Kostomlaty 4 1 0 3 11:8 4 0 1
8 Hvězda Trnovany 4 1 0 3 5:18 2 1 0
9 Sokol Suché 4 0 0 4 8:22 0 0 0
10 Sokol Bořislav 4 0 0 4 4:25 0 0 0
 

Tabulka po 2.kole

1. 9. 2019

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Slovan Sobědruhy 2 2 0 0 11:0 6 0 0
2 FK Rtyně 2 2 0 0 13:4 6 0 0
3 FK Novosedlice 2 2 0 0 9:3 6 0 0
4 Proboštov B 2 2 0 0 6:4 6 0 0
5 FK Soběchleby 2 1 0 1 4:4 3 0 0
6 Hvězda Trnovany 2 1 0 1 1:5 2 1 0
7 FK Kostomlaty 2 0 0 2 2:6 1 0 1
8 Baník Modlany B 2 0 0 2 3:6 0 0 0
9 Sokol Bořislav 2 0 0 2 2:10 0 0 0
10 Sokol Suché 2 0 0 2 4:13 0 0 0
 

ROZLOSOVÁNÍ Podzim 2019

21. 8. 2019

 

Konečná tabulka ročníku 2018/2019

2. 7. 2019

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Proboštov B 30 25 0 5 135:51 75 2 2
2 TJ Slovan Sobědruhy 30 22 0 8 93:47 65 2 1
3 TJ Oldřichov B 30 21 0 9 113:54 62 2 1
4 FK Soběchleby 30 22 0 8 100:42 62 3 2
5 FK Kostomlaty 30 18 0 12 118:55 56 2 4
6 SK Baník Modlany B 30 19 0 11 95:68 55 3 1
7 FK Rtyně 30 16 0 14 102:77 51 1 4
8 SK Dubí 30 17 0 13 76:53 51 1 1
9 Fotbalový klub TJ Lahošt 30 17 0 13 84:73 49 3 1
10 TJ Hvězda Trnovany 30 14 0 16 51:76 40 2 0
11 TJ Sokol Kladruby 30 10 0 20 57:66 35 1 6
12 FK Novosedlice 30 12 0 18 90:141 33 0 0
13 TJ Sokol Suché 30 10 0 20 49:75 31 1 2
14 TJ Baník Zabrušany 30 9 0 21 51:103 26 3 2
15 TJ Baník Ohníč B 30 7 0 23 62:134 20 3 2
16 TJ Sokol Bořislav 30 1 0 29 32:193 3 0 0