18.kolo  4.5.2013  15:00 hod   rozh.: Šťásek

Suché A - Měrunice  14:1 (5:0)

VacekJelen(46.Porstein),Hennebichler,Vlk,Antoš  – Dolejší,Svoboda R.,Balžej,Klázr - Králík - Janota(46.Sýhora)

branky:4x Králík,3x Sýhora,2x Klázr,2x Janota,2x Blažej,1x Svoboda R.

Po porážce z minulého utkání jsme chtěli z nova naplno bodovat.Tým Měrunice byl o proti podzimu pozměněn,ve které zbyli jen tři hráči.Od prvních minut jsme dostali hosty pod tlak a bylo otázkou času,kdy padne první.Skóre utkání otevřel střelou z vápna Svoboda R.- 1:0.Další dvě padly po rychlých útocích ze strany s následnou přihrávkou před prázdnou branku,kde zakončoval Janota - 3:0.I když se hosté snažili o útočení,tak se za první poločas dostali k jedné vážnější střele.Další branku přidal pěknou střelou Králík - 4:0 a poločasové skóre uzavřel Klázr - 5:0. Druhý poločas jsme pokračovali v útočení a na 6:0 zvyšoval svým sólem Blažej.V této fázi utkání jsme trochu polevili v koncentraci a hostům se podařilo střelou k tyči snížit - 6:1.Branka je povzbudila,ale v zápětí se podruhé trefil střelou z 20m Blažej - 7:1.Dál jsme byli aktivní směrem do předu a přicházeli další šance.Mezi střelce se ještě zapsali 3x Sýhora,3x Králík a 1x Klázr.