12. 5. 2013

19.kolo  12.5.2013  10:30 hod   rozh.: Šťásek

Osek B - Suché A  5:0 (3:0)

Hrivňák – Fíla,Jelen,Hennebichler,Remuta  – Porstein,Dolejší,Svoboda R.,Vacek,Klázr - Sýhora

Toto utkání nám vůbec nevyšlo.Bylo nás akorát jedenáct,z toho ještě dva hráči hráli se sebezapřením.Utkání se prakticky rozhodlo během prvních pěti minut,kdy domácí vstřelili dvě branky.Nejprve ve 2.min po špatném obsazení hráče v pokutovém uzemí,kdy padající míč v klidu dopravil do sítě - 1:0.Hned ve 4.min domácí podnikli rychlý brejk,kdy pas za obranu s přehledem proměnil domácí útočník - 2:0.I když měli po celý poločas domácí převahu,tak další branku přidali až ve 42.min - 3:0.My měli za první poločas jedinou příležitost v 6.min po rohovém kopu.Druhý poločas byl vyrovnanější,a měli jsme i tři dobré příležitosti ke skórování,ale nestálo při nás štěstí.Další branky padli až ke konci utkání a to v 88.min a v 90.min.