20.kolo  18.5.2013  17:00 hod   rozh.: Nachtmann,Matas

Suché A - Hrobčice A  4:1 (1:0)

Vacek - Jelen,Vlk,Antoš,Ptáčník - Kurka(75.Dolejší),Hennebichler,Čvančara, Svoboda R. - Králík - Janota

branky:24.,80. Králík,57.,84. Janota

V dalším domácím utkání jsme přivítali A tým Hrobčic,který na jaře ještě neprohrál.Po vysoké prohře venku jsme chtěli opět naplno bodovat.Na to,že soupeř přijel jen v deseti,tak nám byl vyrovnaným protivníkem.Vedení jsme se ujali ve 24.min,kdy svoji příležitost proměnil Králík - 1:0.Soupeř nás chvílemi nebezpečně ohrožoval svými útoky a jen nepřesnou koncovkou nám vydrželo vedení do poločasu.Hosté v poločase vystřídali brankáře,kdy šel do branky pravý obránce,který neměl potřebnou výšku a při naší druhé brance to bylo znát.Druhá branka padla      ve 47.min,kdy  přetažený centr vracel před branku soupeře Janota,tak že míč skončil pod břevnem branky - 2:0.Po vstřelené brance jsme přestali důsledně hrát směrem do zadu a soupeř toho v 57.min využil ke vstřelení branky - 2:1.Hosté byli aktivní,nám se hra přestala dařit a dostávali jsme se pod tlak.Utkání jsme zlomili až v 80.min,kdy se prosadil druhou brankou Králík - 3:1.Konečnou podobu výsledku dal  v 84.min Janota po přihrávce Dolejšího - 4:1.