6.kolo  22.9.2012  16:30hod   rozh.: Karmann st.,Bůžek

Suché A - Ohníč B 6:2 (1:0)

Hrivňák – Jelen(46.Porstein),Vacek,Hennebichler,Antoš – Kúrka(46.Svoboda R.),Čvančara,Miko,Doležálek – Janota(78.Fíla),Králík

branky: 5.,84. a 89.Králík,49.Janota,55.Doležálek,66.vlastní

Druhé domácí utkání v řadě jsme přivítali rezervu Ohníče a hned od prvních minut jsme dostali hosty pod tlak.V první minutě po rohovém kopu nepřesně zakončil Hennebichler nad.Ve 4.min šel sám na branku hostí Doležálek,ale netrefil.Až v 5.min se pěkně trefil z hranice velkého vápna Králík křižnou střelou k tyči - 1:0.Dále se nám dařilo hosty přehrávat a vypracované příležitosti jsme nedokázali zúžitkovat. Hosté se dostávali jen ojediněle k naší šestnáctce a střelám ze střední vzdálenosti.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned ve 49.min po dobrém napadání hostující obrany, chyboval brankář při rozehrávce a do opuštěné branky poslal míč z 20m Janota - 2:0.Třetí branku přidal v 55.min po úniku a obstřelení golmana Doležálek - 3:0.Stále jsme byli aktivní a další branka padla v 64.min po zahrání rohového kopu Doležálkem  do malého vápna hostí,kde si ho obráne srazil do vlastní sítě - 4:0.Zdálo se že utkání je rozhodnuto,ale hosté se v 66.min po naší nedůsledno- sti při zahrávání rohového kopu dali první branku - 4:1.O minutu později zahrávali opět rohový kop a hned na dvakrát jsme vykopávali míč z brankové čáry.Bohužel jsme se neponaučili.V 70.min jsme ztratili míč před brankou hostí,nezachytili jsme rychlý brejk,který hosté zakončili brankou - 4:2.Naštěstí jsme se po deseti minutách vzpamatovali a začali opět hrát.V 79.min se dostal do šance Králík,ale jeho lob netrefil opuštěnou branku.Posledních deset minut patřilo neúnavnému Králíkovi. Uklidnění přišlo v 84.min po úniku Doležálka,který předložil míč Králíkovi a ten už se nemýlil - 5:2.Konečnou podobu výsledku stanovil Králík v 89.min,když svůj průnik proměnil až na podruhé - 6:2.