3.kolo  1.9.2012  17:00hod   rozh.: Nachtmann

Suché A – Zabrušany 2:3 (1:1)

Hrivňák – Porstein,Vacek(46.Jelen),Hennebichler,Antoš – Sýhora(Janota),Urban,Miko,Svoboda R. – Klázr,Králík

branky: 35.Klázr,64.Urban

ž.k.:Svoboda R.

První utkání sezóny na domácí jsme půdě přivítali hráče Zabrušan.Hned v 1.min se dostal do vyložené šance Klázr,bohužel minul.Celý první poločas se hrálo bojovně, někdy až na hranici únosnosti.Obě mužstva si vypracovala několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky.Hosté se dostali do vedení 34.min Šulkem,když jsme mu nechali více prostoru za šestnáctkou a ten střelou k tyči otevřel skóre - 0:1.Z následného protiútoku se nám podařilo vyrovnat,když využil svůj důraz ve vápně Klázr a prostřelil brankáře hostí - 1:1.Ve 41.min se dostal do šance Urban,ale bez efektu.Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a hosté toho dokázali využít ve 49.min,kdy jsme nebyli důrazní u naší šestnáctky a nechali hostujícího hráče vyslat střelu na naší branku,která skončila v síti - 1:2.Po obdržené brance jsme se probudili a začali ohrožovat hostující branku.V 55.min neproměnil šanci Klázr,aby v 64.min uvolnil Králík Urbana a ten srovnal skóre - 2:2.Bohužel jsme v 65.min svojí chybou v rozehrávce pomohli hostům ke vstřelení branky,když do otevřené obrany dostal pas Voráček a svoje solo proměnil - 2:3.V 73.min měli hosté další šanci,kterou neproměnili.V následujících pěti minutách jsme nedokázali proměnit tři vyložené šance ve vyrovnávací gól.V posledních deseti minutách bylo na obou stranách po dvou příležitostech,které nebyly proměněny.Bohužel jsme doplatili na neproměňování brankových příležitostí.