4.kolo  8.9.2012  17:00hod   rozh.: Mráz

Modlany B - Suché A 3:5 (1:3)

Hrivňák – Jelen(46.Svoboda R.),Sýhora,Hennebichler,Antoš – Porstein,Urban,Čvančara,Doležálek – Klázr(71.Janota),Králík

branky: 21.Králík,27.vlastní,41.Porstein,60. a 71.Doležálek

ž.k.:Králík

Další utkání nás čekalo derby v Modlanech.První minuty byli domácí aktivnější a měli několik náznaků příležitostí.My jsme využívali rychlosti Doležálka a podnikali rychlé protiútoky.První branka utkání padla po úniku Doležálka,který našel zpětnou přihrávkou na šestnáctce Králíka a ten křižnou střelou překonal domácího brankáře - 0:1.Ve 27.min se podařil unik Klázrovi a jeho střílený centr si domácí obránce uklidil do vlastní branky - 0:2.Dál jsme měli herní převahu,ale vypracované příležitosti se nám nepodařilo využít.Ve 41.min jsme domácí vrátili do zápasu,když hlavičku domácího hráče podcenil náš brankář,který skončil v síti - 1:2.Naštěstí hned ve 42.min po našem rychlém brejku centr Klázra uklidil do domácí branky Porstein - 1:3.Do druhého poločasu jsme šli s cílem neumožnit domácí skórovat a přidat další branky.Bohužel jsme ve 49.min chybovali v našem vápně,když zbytečnou kličkou a ztrátou míče jsme nabídli domácím další šanci,kterou využili - 2:3.Domácí se pustili více do útočení a otvírali svoje obrané řady,čeho se nám dařilo využívat k brejkům v podání neúnavného Doležálka a Klázra.Z řady možností,které končili vedle nebo na tyči se podařilo proměnit jen dvě.Nejprve v 60.min po přihrávce Králíka proměnil únik Doležálek - 2:4,aby 71.min opět přihrávku za obranu od Králíka využil a  Doležálek přehodil vyběhnutého gólmana - 2:5.V posledních minutách jsme už bohužel nebyli tak důslední v bránění a domácí toho využili v 87.min ke konečnému skóre - 3:5.