9.kolo  13.10.2012  15:00hod   rozh.: Karmann st.

Hrobčice A - Suché A  2:3 (1:1)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Hennebichler,Antoš – Kúrka(60.Blažej),Urban,Čvančara,Svoboda R. – Králík,Janota(70.Porstein)

branky: 34.Urban,51.Králík,74.Svoboda R.

ž.k.:Kurka,Antoš

Tentokrát jsme zajížděli na horkou půdu do Hrobčic,kde se nám v posledních utkáních moc nedařilo.Dmácí zatím hrají na chvostu tabulky a chtěli s námi bodovat.Prvních dvacet minut jsme měli několik velmi dobrých příležitostí ke vstřelení vedoucí branky.Už ve 3.min šel sám Janota na branku,ale neproměnil,pak jsme vyslali několik střel,které skončily mimo nebo je pochytal domácí brankář.Další velkou šanci měl v 19.min Kurka,když přehazoval vyběhnutého brankáře,ale netrefil opuštěnou branku.Pak měli dvě nebezpečné střely domácí,ale náš gólman je vyrazil do bezpečí.Ve 22.min šel opět sám na branku Janota a opět neuspěl.Ve 27.min svým průnikem Urban připravil dobrou střeleckou pozici Janotovi,který toho nedokázal využít a trefil jen brankáře hostí.Nedáš dostaneš se tentokrát vyplnilo,když ve 31.min domácí hráč utekl po pravé straně a jeho centr na zadní tyč proměnil domácí útočník ve vedoucí branku - 1:0.Naštěstí se nám podařilo vyrovnat ve 34.min po průniku Janoty po levé straně a následné přihrávce na nabíhajícího Urbana,který s přehledem prostřelil gólmana domácích - 1:1.Zbytek poločasu se dohrál bez větších příležitostí. Druhý poločas jsme začali aktivně a už ve 49.min se dostal do šance Králík,ale nedokázal prostřelit vyběhnutého brankáře.Hned  51.min si to vynahradil,když odražený míč za vápno pohotově vrátil do branky - 1:2. Domácí se začali více tlačit do útoku a nám se otvíral prostor pro rychlé brejky.Několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky jsme nedokázali využít.Až v 74.min po průniku Blažeje do vápna, kde našel Svobodu R.,který nabídnutou příležitost využil - 1:3.Zbytek utkání jsme si zkomplikovali tím,když jsme hned v 74.min nechali domácí lehce snížit - 2:3.Ve zbytku utkání se ještě oba týmy snažili o vstřelení branky,ale bez efektu.