8.kolo  6.10.2012  16:00hod   rozh.: Šťásek,Sedláček

Suché A - Osek B 2:2 (0:1)

Hrivňák – Porstein,Vacek,Hennebichler,Remuta(46.Blažej) – Kúrka,Urban,Miko(53.Sýhora),Svoboda R. – Klázr,Janota

branky: 69.p.k. Klázr.,85.Sýhora

V domácím utkání jsme přivítali rezervu Oseka.Po bodovém zisku v Měrunicích jsme chtěli v domácím utkání potvrdit přivezené body.Utkání začalo z obou stran opatrně ale postupem času se hosté čím dál více dostávali před naší branku.Nám se nedařilo, hra byla bez nasazení a byla znatelně cítit neúčast zkušeného Králíka,který dokáže podržet míč a být nebezpečný pro hostující branku.Hosté otevřeli skóre ve 30.min, kdy jsme neuhlídali jejich stopera a ten na dvakrát překonal našeho brankáře - 0:1. Za celý první poločas se nám nepodařilo vážněji ohrozit hostující branku.Po změně stran v 52.min jsme opět chybovali při standartce,kdy po faulu zahrávali hosté přímý kop ze strany šestnáctky. Centrovaný  míč našel hlavu zcela nepokrytého hráče hostí a míč skončil u zadní tyče - 0:2.Více jsme otevřeli hru a snažili se kontaktní branku. Hosté toho využívali k brejkovým akcím,které nedokázali proměňovat.Až v 69.min se nám naskytla možnost na snížení,když hosté zahráli rukou v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil Klázr - 1:2.Dál jsme byli aktivní a více se tlačili do soupeřova vápna.Přišli i možnosti na skórování,které jsme nedokázali využít.Až v 85.min po závaru ve vápně hostí se dostal k míči Sýhora a srovnal na -2:2.Nakonec při troše štěstí jsme mohli utkání dotáhnout do vítězného konce.V poslední minutě utkání se dostal Kúrka před hostujícího brankáře,obešel ho,ale místo zakončení volil ještě přihrávku na Sýhoru, který bohužel stál v ofsajdu a proto branka nemohla být uznána.Podle toho jak utkání probíhalo musíme být s bodem spokojeni.