10.kolo  20.10.2012  15:30hod   rozh.: Bůžek

Suché A - SK Dubí  7:2 (2:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Hennebichler,Porstein – Kúrka,Urban,Miko,Svoboda R.(70.Blažej) – Janota(46.Králík),Sýhora

branky: 34.Janota,43.,68.,Sýhora,74.,87.Urban,70.79.,Králík,

ž.k.:Jelen

V posledním domácím utkání v podzimní části jsme přivítali SK Dubí.Chtěli jsme se rozloučit s domácími fanoušky vítězstvím a od prvních minut se nám to dařilo.Už z prvního útoku skončil míč po hlavičce Urbana na tyči.Celý první poločas jsme měli převahu,kterou se nám nedařilo zúžitkovat ke vstřelení většího počtu branek.Skóre otevřel ve 34.min Janota po úniku po levé straně a prostřelením brankáře hostí - 1:0.Ve 40.min měli hosté první vážnější příležitost po rohovém kopu hlavičkovali vedle.Ve 43.min se konečně prosadil Sýhora,když před tím nevyužil několik příležitostí.Po přihrávce od Kúrky na malé vápno, nejprve trefil břevno a následnou dorážkou rozvlnil síť - 2:0.Ve druhém poločase jsme až do 65.min opět promarnili několik příležitostí,poté zahrozili hosté,když vychytal Hrivňák hostujícího hráče ve vyložené šanci.Od 68.min jsme začali proměňovat brankové příležitosti.Po centru Urbana zavěsil Sýhora - 3:0.V 70.min po samostatném úniku a střele podél brankáře Králík na - 4:0.V 74.min po centru Kúrky na první tyč efektně patičkou Urban - 5:0 a v 79.min vystihl Sýhora rozehrávku hostí, předložil míč Králíkovi,který se nemýlil - 6:0.Potom jsme polevili a hosté toho využili ke vstřelení dvou branek.Nejprve za sebou nechala obrana v 83.min zcela volného útočníka a ten nabídnutou příležitost využil - 6:1.Hned  v 85.min obrana neuhlídala druhého útočníka,který dostal prostor ke střele z vápna,která skončila u levé tyče - 6:2.Nám se podařilo ještě odpovědět v 87.min,kdy Urban svým druhým gólem v utkání stanovil konečných - 7:2.