Jdi na obsah Jdi na menu

V.ročník Memorialu Daniela Slámy v Suché

9. 8. 2007

Ve dnech 4.8. a 5.8.07 se  na hřišti Sokola Suché konal 5.ročník Memorialu  Daniela Slámy.

Zahajovací utkání obstaraly staré gardy Sokola Suché a Roudníků.Obě mužstva se rozešla smírně,když hostující mužstvo vyrovnalo v poslední minutě na 4:4.O vítězi rozhodovaly pokutové kopy,ve kterých byli úspěšnější Roudníky.V prvním turnajovém utkání  se střetli Hvězda Trnovany a Lybar Rtyně.Kvalitní utkání pro sebe rozhodly Trnovany,když nepříznivý stav 1:2 otočily dvěma pokutovými kopy ve druhém poločase na konečných 3:2.

Před výkopem druhého zápasu byla provedena slavnostní gratulace k životnímu jubileu a předání plaket  dlouholetým členům oddílu Sokola Suché p.Jaroslavu Rozmarovi 90.let a p.Rudolfovi Tesařovi 70.let

Obrazek

Druhé utkání svedlo do boje domácí Sokol Suché s AFK Teplice.V zápase byla řada nevyužitých příležitostí na obou stranách.Nejprve otevřel skóre domácí Kopecký 1:0.Do poločasu hosté stačili ještě vyrovnat,ale ve druhé půli už hráči Suché měli více ze hry a podařilo se jim zvíšit na 2:1 z pokutového kopu Týřlem.Potom se ještě domácí několikrát ocitli sami před brankářem,ale bez úspěchu.

Sestava Sokola Suché:

Hrivňák – Jelen,Vacek,Týřl,Antoš – Havel,Miko,Syhora,Bažant (Svoboda R.) – Kurka,Kopecký

V neděli se začalo utkáním o 3.místo mezi Lybarem Rtyně a AFK Teplice.Zápas skončil výrazným vítězstvím Lybaru v poměru 4:2.

Do finále hrané od 17 hod nastoupil Sokol Suché proti Hvězdě Trnovany.Domácí Sokol měl problémy se složením sestavy a musel hledat mezi přihlížejícími.Podařilo se přemluvit nestárnoucího Vencu Procházku (55.let-bývalého hráče Suché) a L.Fílu,který právě dohrál za AFK.První poločas domácí vyhráli 1:0 brankou Týřla.Ve druhém poločase domácím docházeli síly a mladý tým Trnovan získával územní převahu.Podařilo jim vyrovnat z pokutového kopu na 1:1.Domácí hráli chytře a nepouštěli hosty do vážnějších příležitostí.Po jednom podařeném brejku zvíšil na 2:1 pro Suchou L.Fíla,vzápětí se ocitl sám před prázdnou brankou,ale ze dvou kroků netrefil.Hosté vrhli vše do útoku,ale bez efektu.

Hrivňák -  Jelen,Vacek,Vlk,Antoš – Havel,Týřl,Syhora,Kurka – Procházka – Klázr(Fíla)