TURNAJ – BOŘISLAV    20.8.2005

účast – Bořislav,Suché,Trnovany B

1.zápas

Suché – Bořislav   3 : 1   ( 2 : 0 )

Začátek utkání byl vyrovnaný.Postupem času jsme soupeře začali přehrávat a ve 30.min střelou ze 30m a pomocí nerovného terénu padl první gól do sítě soupeře.Střelec byl Bažant.O minutu později proměnil svoje solo Syhora 2:0.Ve druhém poločase nám vycházela kombinace a hru jsme kontrolovali.V 69.min nás soupeř trochu přibrzdil,když vydařenou střelou od autové čáry snížil na 2:1.O chvíli později už to bylo zase o dvě branky zásluhou Ludvíka.

2.zápas

Suché – Trnovany B   3 : 1   ( 1 : 0 )

První poločas byl vyrovnaný dokud soupeř vydržel tempo.Snažili jsme se kombinovat.První branka padla z přímého kopu ze 30m pěknou střelou do šibenice z kopačky Vacka.Druhý poločas jsme ovládli a řadu příležitostí se nám nepodařilo úspěšně dokončit.Na 2:0 zvyšoval Ludvík a za pár minut Bažant na 3:0.Ke konci utkání jsme polevili a soupeř toho využil ke vstřelení branky.