TURNAJ – RTYNĚ    13.8.2005

účast – Rtyně,Suché,Modlany B,Dubice

1.zápas

Suché – Modlany B   1 : 0   ( 0 : 0 )

Po celé utkaní jsme měli mírnou převahu.První poločas se nám podařilo několikrát ohrozit soupeřovu branku,ale bez golu.Ve druhém poločase šancí přibylo a bylo otázkou času kdy se brankově prosadíme.Jedinou branku vstřeli Cihelka po doražení střely ,kterou vyslal Klázr po uvolnění ve vápně.

2.zápas

Suché – Dubice   4 : 0   ( 4 : 0 )

Do zápasu jsme nastoupili s aktivní hrou,aby se nám podařilo rozhodnout co nejdříve a mohli šetřit síly na třetí utkání.Dubičtí byli evidentně unavení  a odpor nekladli.První branka padla už ve 3.min ,kdy svůj únik proměnil Ludvík střelou na první tyč.Soupeře jsme přehrávali a na další góly se dlouho nečekalo.V 11.min vstřelil z penalty Vašíček a ve 12.min po centru ze strany dorážel Ludvík.Na 4:0 zvyšoval opět Ludvík.Druhý poločas jsme prostřídali sestavu a hru kontrolovali.Několik příležitostí se nám podařilo vyprodukovat.Největší šance na vstřelení páté branky měl Novák v 66.min neproměnil penaltu

3.zápas

Rtyně – Suché   0 : 1   ( 0 : 0 )

Utkání bylo vyrovnané,byly to třetí zápasy a nehrálo se v nejsilnějších sestavách,takže nemělo takovou úroveň.Moc příležitostí na obou stranách nebylo.Jediná branka padla po úniku Ludvíka v 60.min,kdy jeho tečovaná střela prošla brankáři skrz nohy.

Sestava: Novák-Jelen,Vacek,Priesol,Antoš,Svatoš,Kurka,Vašíček,Bažant,Syhora,Svoboda R.,Svoboda J.,Fíla D.,Klázr,Ludvík,Cihelka,Löffelmann,Vlk O.