Utkání starých Gard: Suché - Roudníky 06:09

Účast: Suché, AFK Teplice, Adidas Terezín, Rtyně

1.zápas

Suché - AFK Teplice   3: 1   (1: 1)

Prvních dvacet minut JSME Meli mírnou převahu, potom Hosté srovnali hru dostávali sobě do šancí.Ve 28.min SE Hosté dostávali do šance edited otruby-kou, kterou JSME překazili nedovoleným zákrokem az nařízené sankce otevřeli skóre.Ve 31.min SE nám podařilo vyrovnat, Reali míč ZA obranu zpracoval Bažant, přehodil vyběhnutého brankáře dobíhající Ludvík uklidil míč do branky.Druhý poločas byl vyrovnaný.DruHou branku SE nám podažilo vsítit v 58.min Cihelkou.Vítězství pojistil v 76.min Vacek,Reali chytrým lobem přehodil brankáře.

2.zápas

Rtyně - Adidas   2: 2   (2: 1)   p.k. 05:04

Rtynští mělipo celý zápas mírnou převahu, kterou nevyužili ke vstřelení Více branek.Ke konci zápasu Hosté vyrovnali ao vítězi museli rozhodnout trest.

O 3.místo

Adidas - AFK  Teplice   7: 2   (3: 2)

Do poloviny druhého poločasu byla hra vyrovnaná.Za stavu 03:02 pro Domácí byla uznána sporná Branka, who ovlivnila Zbytka utkání.Hosté odpadli Domácí hráli co potřebovali.

Finále

Suché - Rtyně    1: 0   (1: 0)

Utkání Dobré úrovně.Hosté Meli První poločas Více Ze hry, ALE První branku SE podařilo vsítit nám.Po rohovém Kopu přesnou hlavičkou Kuzmy jsem 32.min.Druhý poločas Ze začátku byl vyrovnaný.Postupem Casu Hosté otevřeli hru Naši útočníci Meli proskladujete na na brejky.V obraně hráli pozorně JSME, ALE s koncovkou, aby bylo špatné.Zápas JSME dohrávali Bez vyloučeného Klázra ZA krytiku rozhodčího.